Výprava na přespání v přírodě

Polární výpravaPOUZE PRO ODDÍL GALEJE!! VÝPRAVA A PŘESPÁNÍ V PŘÍRODĚ! 2017

aneb akce, kde nikdo neví, co ho přesně čeká

Chceš prožít dobrodružství někde, kde ji ještě nebyl/a?

Chceš se naučit, jak se orientovat ve tmě?

Chceš pokořit několik šifer, abys ses dostal/a do cíle?

Chceš zkusit, jaké je to spát pod širákem?

A naučit se nebát se?

 

Přijď v pátek 3. listopadu v 16:30 na místo kde se nachází velká severka na velkém prostranství (toto je tvoje první šifra) a začni dobrodružství, na jaké se nezapomíná.

S sebou si vezmi teplý spacák, karimatku, igelit pod sebe (rozměry alespoň 1x2m), teplé věci na večer i na spaní, kulich, rukavice, něco na co se můžeš posadit (igelitka, stará deka), náhradní boty, kalhoty, triko a mikinu a jen věci co se mohou zašpinit.

K jídlu a pití ti stačí snídaně na druhý den a malá sváča s pitím na 1. den. Večeře bude zajištěna neznámo kde a neznámo co.

Dále si s sebou vezmi baterku, 50kč, kartičku zdravotní pojišťovny. Můžeš i mobil, abys dal/a vědět domů, že je vše ok, ale nepoužívej ho, nebudeš-li muset, ať nenarušuješ atmosféru přírody.

Jako doporučené vybavení se hodí i celta, mikina navíc, polštářek, igelit navíc…. Vše si zabal do jednoho batohu, žádný odvoz nebude, nic se neponese v ruce! Počítej, že se půjde pěšky 6 – 10 km (polem, loukou, lesem, trávou, mechem, vřesem……)

Důležité: zabalit do 1 batohu (žádné igelitky), na sebe pevné boty co se mohou zašpinit a zmáčet. A hlavně tmavé oblečení (žádné svítivé, s reflexními prvky apod.) – jdeme do přírody ne do parku.

Strhne-li se silný déšť, jsme skauti a umíme si poradit. Akce se koná za každého počasí!

Bude-li se někdo bát, bude utěšen. Bude-li mít někdo hlad, bude nakrmen. Pokaká-li se někdo, vyřeší si to sám!

Rozchod druhý den ve 12:00 v Kolíně

Jakékoliv dotazy rád zodpoví Ďobek. 728 562 948

PS: Bázlivým rodičům řeknu, o co půjde, ale pro vás to bude jedna velká neznámá. Prosím nezneužívejte rodiče k prozrazení toho, co se bude dít, zkazili byste to nejen sobě, ale i všem ostatním.

Svou účast/neúčast na akci nahlas nejdéle ve čtvrtek do 18:00, jinak přijdeš o galéry!