Přidej se k nám

pro kluky a holky


nové výzvy, nová přátelství

Učaroval ti svět napínavých dobrodružství, které zatím znáš jen z kina či knih? Co takhle to zkusit na vlastní kůži? Chceš se stát velitelem vesmírné flotily, cestovatelem po tajuplných dálkách celého světa, či neohroženým bojovníkem, jdoucím spolu s kouzelníkem a šaolinským mnichem proti všem nástrahám za ctí a slávou? Chceš poznat starý Egypt na vlastní kůži a pak před mumiemi prchnout hvězdnou bránou do starého Řecka, na dvůr krále Artuše, do pravěku, nebo ke Keltům?

Chceš ostatním ukázat, že taky něco umíš? Že něco zvládneš a je s tebou sranda? Nebo jen hledáš dobré kamarády, se kterými si můžeš zasportovat, zahrát baseball, frisbee, zalozit po skalách, vyšlápnout na tůru, zúčastnit se soutěží a závodů nebo zahrát Osadníky z Katanu?

Našim oddílem prošlo už spoustu kluků a holek. Někteří zůstali rok, ale mnozí jiní zůstali mnohem déle a dnes se podílí na vedení oddílu. I ty můžeš bez obav přijít mezi nás. Čeká tě nepřetržitý proud zábavy, dobrodružství, aktivit a hromada dobrých kamarádů.

kam a kdy přijít

Podívej se nejdříve, kdy jsou schůzky, a přijď za námi do klubovny, kterou máme v Kolíně na Zálabí v ulici Za Baštou, číslo domu 1300

než se k nám vydáš

Stačí se domluvit s některým vedoucím (třeba s Kapitánem), že přijdeš na schůku, nebo se můžeš domluvit s kamarádem, který k nám již chodí. A pokud tu nikoho neznáš? Žádný problém. Ostatní jsou zhruba ve tvém věku a brzy se všichni jistě seznámíte a získáš další kamarády. Vezmi si s sebou tužku a papír a pokud je venku blátivo, tak i přezuvky.

co musím udělat, abych se mohl/a stát členkou oddílu?


Přihlášení do našeho oddílu je velmi jednoduché. Stačí přijít na některou z našich schůzek a vyzvednout si přihlášku. Bývá zvykem, že nový člen si zkusí nezávazně přijít na 2-3 schůzky, aby poznal, jestli ho skaut bude bavit. Pokud je spokojený s námi a my s ním, vyplní přihlášku a stane se právoplatným členem.

aktuální akce a výpravy