Registrace

DSC_0904REGISTRACE 2017

Vážení rodiče, tak jako každý rok vybíráme registraci na naší činnost pro následující rok. I letos jsme zvolili dřívější termín, abychom nezatížili Váš rodinný rozpočet těsně před Vánoci.

Výše členského příspěvku je stanovena na 500,-Kč. Pro druhého, třetího a případně dalšího přímého člena rodiny je částka 400,-Kč. Registraci vybíráme do 30. 11. 2016. Od 1. 1. 2017 je částka u každé kategorie o 100,-Kč vyšší! Registraci prosíme, zaplaťte co možná nejdříve. Nejdéle však do 31. 1. 2017. Děkujeme ☺

Peníze můžete dávat hotově na schůzkách vedoucím nebo bezhotovostně převodem na číslo účtu: 259630749/0300.VS je rodné číslo dítěte a do poznámek prosíme, připište jméno dítěte, abychom mohli bezproblémově přiřadit platbu.

Z vybraných členských příspěvků investujeme peníze do pronájmů kluboven na Kalcovce a loděnice. Dále na výdaje k programu, drobný majetek a nezbytnou činnost přístavu. Nemalou částku odesíláme na ústředí Junáka, odkud se nám vždy na konci roku vrátí částka o něco vyšší než ta, kterou jsme odeslali. Tedy registrovat se vyplatí! Z této částky již pořizujeme vybavení, jako jsou lodě, pádla, vesty, hry, vybavení a opravy kluboven.

V ceně je i pojištění v rámci celé organizace a Vaše dítě bude dostávat každé dva měsíce časopis odpovídající jeho věkové kategorii.

Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku do oddílu, prosíme, učiňte tak. Najdete ji na našich stránkách v sekci dokumenty. V případě změny bydliště, jména dítěte atd. nás prosíme, informujte.

Naší činnost můžete ohodnotit nejen na schůzkách, výpravách a táborech, ale i na webu www.poutnickolin.cz, zde naleznete důležité dokumenty, aktualizace a hlavně informace k výpravám, akcím a schůzkám. Dále jsme i na facebooku.

Pokud byste měli problém se zaplacením celé částky, prosíme, kontaktujte Ďobka a spolu vyřešíme co nejschůdnější řešení zaplacení registrace.
V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte oslovit Ďobka:
Tel: 728 562 948 e-mail j.stedry@centrum.cz

Děkujeme za Vaší podporu a těšíme se na další spolupráci! Přístav vodních skautů Poutníci Kolín.
PS: Skauting děláme dobrovolně, s chutí a zadarmo! Doporučte nás svým známým, ať rozšíří naše řady. Ve více lidech je i více zábavy! ☺
Možnost vystavení skautské karty EYCA

Evropská karta mládeže EYCA (EuropeanYouthCard) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Momentálně je v ČR více než 30 000 držitelů těchto karet a mohou využívat přes 1 000 slev a výhod.

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat 60 000 slev ve 38 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, sport, služby či vzdělávání. Více informací o kartě EYCA a mezinárodní databázi slev naleznete na evropských stránkách karet EYCA www.eyca.org.

Členská karta je platná 3 roky

V případě zájmu o kartičku napište Markétě „Makyně“ Divišové email makyna.divisova@gmail.com
Údaje do emailu: Jméno a příjmení, datum narození, fotka s náležitostmi průkazové fotografie!