Registrace 2017/2018

REGISTRACE 2017

 

Vážení rodiče, tak jako každý rok vybíráme registraci na naší činnost pro následující rok. I letos jsme zvolili dřívější termín, abychom nezatížili Váš rodinný rozpočet těsně před Vánoci.

 

Výše členského příspěvku je stanovena na 500,-Kč. Pro druhého, třetího a případně dalšího přímého člena rodiny je částka 400,-Kč. Registraci vybíráme do 30. 11. 2017. Od 1. 1. 2018 je částka u každé kategorie o 100,-Kč vyšší! Registraci prosíme, zaplaťte co možná nejdříve. Nejdéle však do 31. 1. 2018. Děkujeme J

 

Peníze můžete dávat hotově na schůzkách vedoucím nebo bezhotovostně převodem na číslo účtu: 2001117154/2010. VS je rodné číslo dítěte a do poznámek prosíme, připište jméno dítěte, abychom mohli bezproblémově přiřadit platbu.

 

Z vybraných členských příspěvků investujeme peníze do pronájmů kluboven na Kalcovce a loděnice. Dále na výdaje k programu, drobný majetek a nezbytnou činnost přístavu. Nemalou částku odesíláme na ústředí Junáka, odkud se nám vždy na konci roku vrátí částka o něco vyšší než ta, kterou jsme odeslali. Tedy registrovat se vyplatí! Z této částky již pořizujeme vybavení, jako jsou lodě, pádla, vesty, hry, vybavení a opravy kluboven.

 

V ceně je i pojištění v rámci celé organizace a Vaše dítě bude dostávat každé dva měsíce časopis odpovídající jeho věkové kategorii.

 

Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku do oddílu, prosíme, učiňte tak. Najdete ji na našich stránkách v sekci dokumenty. V případě změny bydliště, jména dítěte atd. nás prosíme, informujte.

 

Naší činnost můžete ohodnotit nejen na schůzkách, výpravách a táborech, ale i na webu www.poutnickolin.cz, zde naleznete důležité dokumenty, aktualizace a hlavně informace k výpravám, akcím a schůzkám. Dále jsme i na facebooku.

 

Pokud byste měli problém se zaplacením celé částky, prosíme, kontaktujte Ďobka a spolu vyřešíme co nejschůdnější řešení zaplacení registrace.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte oslovit Ďobka:

Tel: 728 562 948                                 e-mail j.stedry@centrum.cz

 

Děkujeme za Vaší podporu a těšíme se na další spolupráci! Přístav vodních skautů Poutníci Kolín.

 

PS: Skauting děláme dobrovolně, s chutí a zadarmo! Doporučte nás svým známým, ať rozšíří naše řady. Ve více lidech je i více zábavy! J

 

 

Možnost vystavení skautské karty EYCA

 

Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Momentálně je v ČR více než 30 000 držitelů těchto karet a mohou využívat přes 1 000 slev a výhod.

 

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat 60 000 slev ve 38 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, sport, služby či vzdělávání. Více informací o kartě EYCA a mezinárodní databázi slev naleznete na evropských stránkách karet EYCA www.eyca.org.

 

Členská karta je platná 3 roky

 

V případě zájmu o kartičku napište Markétě „ Makyně“ Divišové email makyna.divisova@gmail.com

Údaje do emailu: Jméno a příjmení, datum narození, fotka s náležitostmi průkazové fotografie!