Plavecký výcvik vol. 1 (8. 2. 2020)

Ahoj, posádko! 

Kapitán:
…Slyšíte tu krásu, vy přísavní krysy? Že ne? To se není čemu divit! Dyť si jen celou zimu válíte šunky a cpete se, holoto! …Ten krásný zvuk, vám povídám, je tichý zpěv řeky Labe, jež nás volá! Pomalu se totiž blíží doba, kdy opět spustíme naše lodě na hladinu a vyplujeme vstříc slunci a novým dobrodružstvím!!…Když se tak ale na vás koukám, místo ošlehaných mořských vlků vidím jen hromadu vycpaných měkkých ropuch, se kterou se přinejlepším potopím hned u břehu!…Co koukáte? Svolejte všechny! Musíme vás dát zase do formy!….Já vám dám, budete plavat, až vám narostou blány mezi prsty!!!…

Co se bude dít: Vyrazíme do Kutné hory do bazénu, kde budeme trénovat plavání, záchranu a skoky do vody. Pozor ale! Je dost možné, že se při tom strhne nějaká malá bazénová bitva ;).

Sraz: 8. 2. 2020 v 8:30, hl. vlakové nádraží Kolín.
Návrat: 13:10 tamtéž

S sebou: 150 Kč, plavky, ručník, osušku, sprchový gel, plavecké brýle, dobrou náladu, pití, malou svačinku, kartičku pojišťovny.

Akce je určena pro členy oddílů Galeje, Vydry a Lachtani ve věku 9+ a podmíněna přihlášením (přihlašovací formulář ZDE, termín uzávěrky je čtvrtek 6. 2. 2020 do 20:00).

Případné dotazy rád zodpoví
Vočko; e-mail: Vocko@poutnicikolin.cz; tel: 739 479 619