Výprava do Národního technického muzea

Za vědou a technikou do Prahy

Sraz: v pátek 17. listopadu 2017 v 08:40 hod. na hlavním vlakovém nádraží v Kolíně

Návrat: v pátek 17. listopadu 2017 v 17:00 hod. tamtéž

S sebou: pláštěnku, blok a tužku + pastelky, svačinu, oběd, a pití, 250Kč – Doprava + Vstupné (kapesné dle uvážení rodičů). Zbylé peníze budou využity na odměny.

Na co se těšit:

Pro mě je Národní technické muzeum srdcovou záležitostí. Zajímají tě auta? Vlaky? Lodě? Nebo máš raději komplikované soukolí hodinových strojků? Rád sleduješ hvězdy nebo tě snad zajímá, jak vlastně fungují přístroje ve vaší domácnosti či pokoji? Pokud tě některé z těchto témat zajímá, je pro tebe tahle výprava jako stvořená. A pokud tě snad žádné z těchto témat neoslovilo, tak se nemusíš bát, že se budeš nudit. V NTM v Praze si každý najde něco svého 😊 Tak co? Ponoříš se semnou do hlubokých vod dějin vědy a techniky?

Komu je výprava směrována: Vítán je úplně každý! Čím více nás bude, tím lépe 😊

Na koho s otázkami: Výpravu organizuji já, Matěj „Rošťák“ Roškota 😊. Pokud budete mít jakoukoli otázku, rád vám ji zodpovím (Pokud to bude v mích silách) 😊. Své dotazy prosím piště na e-mail: mroskota@poutnicikolin.cz  .

Do kdy a jak se na výpravu přihlásit: Hlaste se prosím nejpozději do 13. listopadu (do 23:00) na výše uvedený e-mail. Do předmětu pište: NTM – Jméno dítěte. (př.: NTM – Pepa Novák)