Tábor 2013: Egypt ve stínu pyramid

MumieVe stínu pyramid, kde tiše plyne řeka Nil, vládne mocný faraon obklopen tajemnými mýty, jaké lze nalézt jen v těchto zemích. V tomto kraji učenci přepisují již dávno zapomenuté hieroglyfy a roztodivná zaklínadla ze starých papyrů na stěny tmavých hrobek uprostřed mocných staveb. Pojďme rozluštit jejich tajemství, aniž bychom probudili bdělé kamenné sfingy u vchodu do pyramid nebo snad dokonce mumii odpočívající ve zlatem pokrytém sarkofágu. Rozpoutejme honbu za starodávnými poklady, učením nebo dokonce věčným životem. Staň se členem saharské výpravy a pojď s námi prozkoumat tajemství Egyptu! Jediná příležitost na tomto táboře. Tvůj velbloud již na tebe čeká…

 

téma celotáborové hry:

 • Egypt

termín:

 • 30. 6. – 13. 7. 2013

místo:


Zvětšit mapu

sraz:

 • 8:00 na Kalcovce – Za Baštou 1300, Kolín (!!! každý rok se nám stává, že někdo jede špatně do ulice Baštecká ve Starém Kolíně. Je to Kolín ne Starý Kolín)


Zobrazit místo klubovna Poutníci Kolín na větší mapě

návrat:

 • sobota 13. července 2013 na tábořišti Poutníků,

rodiče si můžou svoje ratolesti i s veškerými věcmi, které přežily, vyzvedávat od 7:00 do 12:00 hodin, po dvanácté hodině budou na tábořišti přítomni už pouze vedoucí a úklidová četa  – možnost přijet i dříve a to v pátek, viz návštěvní den

invaze:

 • pátek 28. června – odpoledne
 • sobota 29. června – celý den

Pokud budou mít rodiče zájem nám pomoci při stavbě tábora, pomoc jen vítáme (je to i možnost si prohlédnout, kam dítě posílají, poté bude možnost na koci tábora). Sebou na invazi si prosím vezměte všelijaké nástroje, nejvíce se budou hodit šroubováky, různé klíče, kombinačky, popřípadě i motorová či ruční pila, sekyra, sekačka atd.

cena:

 • 3000,- Kč pro registrované členy,
 • 3500,- Kč pro neregistrované členy

záloha:

 • 1000,- Kč (co nejdříve!!)

V případě neodůvodněného odjezdu v průběhu tábora storno 1500,-Kč.

Pro rodiny s více registrovanými dětmi platí: 1. dítě 3000,- Kč, 2. 1500,- Kč na celý tábor.

návštěvní den:

 • pátek 12. 7. 2013 od 14:00, s možností přespání pro rodiče

schůzka s rodiči:

 • čtvrtek 30. 5. 2013 od 18:00, klubovny Kalcovka, adresa Za Baštou 1300, Kolín 5, 2. patro

kontakt na hlavního vedoucího tábora:

další informace:

platba:

 1. Plaťte prosím bankovním převodem na č. ú. 259630749/300, vedeném u ČSOB a.s., variabilní symbol je rodné číslo dítěte. Nebo hotovostně na schůzce rodičů či jinak po domluvě s hlavním vedoucím tábora a hospodářem.
 2. Váš zaměstnavatel Vám může přispět na účastnický poplatek. Na tuto možnost se prosím u něj informujte. Potvrzení o přihlášení Vašeho dítěte na tábor Vám rádi vydáme. Fakturu pro Vašeho zaměstnavatele vystavíme na základě jeho písemné objednávky s uvedením jeho adresy a IČO popř. bankovního spojení.
 3. Tábor lze také platit v hotovosti a to ve čtvrtek dne 30. května 2013 na schůzce rodičů. Jiný termín platby v hotovosti si s námi můžete sjednat osobně nebo telefonicky na kontaktních číslech.

přihlášky: