Registrace 2019

Vážení rodiče, kluci a holky,
vybíráme registraci pro rok 2019!!

Nejprve to nejdůležitější – pokud jste ještě neodevzdali přihlášku do oddílu, prosíme, učiňte tak. Dále je potřeba, abyste vyplnili evidenční list – tento formulář vyplňují i rodiče dlouhodobých členů, pokud se vámi poskytnuté informace změnili (jiné bydliště, nové telefonní číslo apod.). Všechny formuláře najdete na našich stránkách v sekci dokumenty.

Výše členského příspěvku pro členy mladší 18 let je stanovena na 700,- Kč. Pro druhého, třetího a případně dalšího přímého člena rodiny je částka 500,- Kč. Pro členy starší 18 let je výše registrace 500,- Kč.

Registraci vybíráme do 20. 12. 2018. Od 1. 1. 2019 bude částka u každé kategorie navýšena o 100,- Kč! Registraci proto zaplaťte co možná nejdříve.

Registraci posílejte bezhotovostně na náš účet: 2001117154/2010. Pro identifikaci platby pište do poznámek pro příjemce celé jméno dítěte. Pokud potřebujete potvrzení o zaplacení registračního příspěvku, napište našemu hospodáři – Monče (monika.diviska@seznam.cz).

Jestliže chcete platit registraci hotově, odevzdejte peníze před nebo po schůzce odpovědnému vedoucímu – vystaví vám příjmový doklad. Prosíme, snažte se platit registraci bezhotovostně, ať byrokracie nezatěžuje naše vedoucí a ti se můžou věnovat dětem!

Ptáte se, proč je registrace důležitá? Z vybraných členských příspěvků platíme nájemné kluboven na Kalcovce a loděnici. Poplatek dále zahrnuje i pojištění v rámci celé organizace a možnost odebírat každé dva měsíce časopis se zábavným čtením, hlavolamy a nejrůznějšími tipy ze skautského světa! Nemalou část registrace odevzdáme zastřešující organizaci – ústředí Junáku, odkud se nám následující rok vrací vyšší částka, než jsme odevzdali. Registrovat se proto vyplatí!

Letos jsme navíc z obdržených peněz vybavili naši kuchyň na tábořišti – nová kamna, nové várnice a taktéž nové umývárny. V roce 2019 plánujeme pořídit nové podsady a plachty na stany a dokončit rekonstrukci nových kluboven na Kalcovce, abychom mohli od září skautovat v nových a větších prostorách!

K registraci je možné za 24 Kč přiobjednat slevovou kartičku EYCA, díky které získá její majitel řadu slev i u nás v Kolíně – např. 15% do vodního světa, 10% ke Třem pírkům nebo 10% slevu do Outdoor centra na oblečení a vybavení do přírody. Více informací najdete na stránkách: https://www.eyca.cz/. Platnost základních členských karet je 3 roky, studentské karty mají platnost jen 1 rok. Pokud máte o kartu zájem, zašlete požadavek (tedy jméno a příjmení registrujícího se člena, datum narození a průkazovou fotku) Makyně na adresu: makyna.divisova@gmail.com.

Chcete-li naši činnost podpořit i nad rámec registrace, můžete nám např. věnovat vybavení pro nové klubovny. Třeba právě Vy budete mít ve sklepě či na půdě nepotřebný stůl, židle, starší kuchyň apod. Další ruce při přestavbě nových kluboven taktéž oceníme a zapřáhneme!

 

Děkujeme Vám za Vaši pomoc a podporu a těšíme se na další společný rok. Taktéž nás můžete podpořit na sociálních sítích (FB, Instragram, Twitter) a nezapomeňte sledovat náš poutnický web s aktualitami!

V případě dotazů kontaktujte našeho kapitána – Ďobka (j.stedry@centrum.cz)

Ahoj!