Registrace 2016

DSC_0836REGISRACE 2016

Vážení rodiče, tak jako každý rok vybíráme registraci na naší činnost pro následující rok. Letos jsme zvolili dřívější termín, abychom nezatížili Váš rodinný rozpočet těsně před Vánoci.

Výše členského příspěvku je stanovena na 500,- Kč. Pro druhého, třetího a případně dalšího přímého člena rodiny je částka 400,- Kč. Tyto částky platí do 31. 12. 2015. Od 1. 1. 2016 je částka u každé kategorie o 100,-Kč vyšší! Registraci prosíme, zaplaťte co možná nejdříve. Nejdéle však do 31. 1. 2016. Děkujeme 🙂

Peníze můžete dávat hotově na schůzkách vedoucím nebo bezhotovostně převodem na číslo účtu: 259630749/0300. VS je rodné číslo dítěte a do poznámek prosíme, připište jméno dítěte, abychom mohli bezproblémově při řadit platbu.

Z vybraných členských příspěvků investujeme peníze do pronájmů kluboven na Kalcovce a loděnice. Dále na výdaje k programu, drobný majetek a nezbytnou činnost přístavu. Nemalou částku odesíláme na ústředí Junáka, odkud se nám vždy na konci roku vrátí částka o něco vyšší než ta, kterou jsme odeslali. Tedy registrovat se vyplatí! Z této částky již pořizujeme vybavení, jako jsou lodě, pádla, vesty, hry, vybavení a opravy kluboven.

V ceně je i pojištění v rámci celé organizace a Vaše dítě bude dostávat každé dva měsíce časopis odpovídající jeho věkové kategorii.

Pokud jste ještě neodevzdali přihlášku do oddílu, prosíme, učiňte tak. Najdete ji na našich stránkách v sekci dokumenty. V případě změny bydliště, jména dítěte atd. nás prosíme, informujte.

Naší činnost můžete ohodnotit nejen na schůzkách, výpravách a táborech, ale i na webu www.poutnickolin.cz, zde naleznete důležité dokumenty, aktualizace a hlavně informace k výpravám, akcím a schůzkám. Dále jsme i na facebooku.

Pokud byste měli problém se zaplacením celé částky, prosíme, kontaktujte Ďobka a spolu vyřešíme co nejschůdnější řešení zaplacení registrace.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte oslovit Ďobka:

Tel: 728 562 948                                e-mail j.stedry@centrum.cz

Děkujeme za Vaší podporu a těšíme se na další spolupráci! Přístav vodních skautů Poutníci Kolín.                                 

PS: Skauting děláme dobrovolně, s chutí a zadarmo! Doporučte nás svým známým, ať rozšíří naše řady. Ve více lidech je i více zábavy! 🙂