Poutnické hory 2017 – Obří důl

IMG_4182Zdarec sněhuláci,

opět se nám blíží doba zimová. Čas sněhu, tučňáků a ledu. Každý správný Poutník je ale mrazuvzdorný, a proto se znovu společně vypravíme do našich malých českých Himalájí pozdravit polární lišky, navštívit Yettiho a spekáčovat každý kopeček, který se jen v okolí najde. Proto neváhej, a přidej se k nám!

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:
Místo činu: Pec pod Sněžkou, Obří důl (chata TJ Sokol Stěžery)
Vyrážíme: v sobotu 18. února. Sraz v 8:00 na nádraží v Kolíně
Návrat: ve čtvrtek 23. února v 19:10 tamtéž.

Povinná výbava: spacák a karimatku, ešus, hrnek a lžíci, teplé zimní oblečení (i náhradní) + oblečení na spaní a vhodnou obuv + přezůvky! Dále pak hygienické potřeby (kartáček a zubní pastu, ručník, mýdlo, toaletní papír, kapesníky), plavky, tužku a papír, průkaz ZP, jídlo a pití na sobotu (první jídlo bude v sobotu večer), drobné kapesné (200 Kč), něco na volný čas (knížka, hudební nástroj, …) a samozřejmě plno elánu :). V neposlední řadě také něco na ježdění: pekáč/lopatu/sáňky. Jelikož jsou sjezdovky daleko, tak sjezdové lyže tentokrát nebrat! Kdo chce, může si vzít běžky ;). Za své cennosti si každý ručí sám a proto do 15 let nebrat mobil ani jinou elektroniku.

Odvoz bagáže, pekáčů a eráru z Kolína a zpět bude zajištěno autem.

Cena: 1300 (doprava + ubytování + jídlo). Zálohu 500 Kč je nutno zaplatit do Vánoc na účet 259630749/0300; VS: 1111. Do poznámek platby uveďte jméno a příjmení dítěte.

V případě dotazů se obraťte na vedoucího polární výpravy:
Pavel Vaníček, tel.: +420 724 843 395, email: pavelvanicek@seznam.cz

Lísteček k výpravě ke stažení zde: poutnicke_hory_2017