Poutnická voda 2015

DSC01889S sebou:  1200 Kč, potvrzení o bezinfekčnosti (stáčí z tábora), kartičku zdravotní pojišťovny (stačí i kopie), karimatku, spacák, pyžamo, věci na vodu (boty s uzavřenou špičkou, tričko a plavky + kšiltovka či šátek na hlavu), věci pro pobyt na souši (pláštěnka, alespoň 2x tričko, spodní prádlo, kalhoty, ¾ či kraťasy, bundu, mikinu), ešus, lžíci, hrníček, utěrku, sluneční brýle, opalovací krém malý batoh na výlety (kolem 8 km) + na cestu do vlaku.

Vše zabalit do nepromokavého zavazadla (lodní pytel, barel), kromě batohu do vlaku.

Stany budou oddílové, ale pokud si chtějí domluvit skupinky a vzít vlastní stan, tak v tom není problém, ale stany musí být plně obsazené, neboť se za každý stan platí.

Sraz: 17. 8. 2015 v 9:00 na loděnici

Návrat: 22. 8. 2015 v 15:40 na nádraží

Plán: Na loděnici se naváží lodě + naloží se auto a děti se pak vydají na vlak směr Tršnice, kde se bude i nocovat v místním kempu. Postupně dojedeme až do Vojkovic, odkud se budeme vracet stejným způsobem.

Trasa: Tršnice – Šabina – Loket – Hubertus – Vojkovice

Jídlo: Jídlo bude společné a minimálně 1 denně bude teplá strava. První jídlo bude úterní snídaně, proto dětem zabalte svačinu a pití na celé pondělí.

Pozn.: Se zabalením věcí jednejte především podle vlastního rozumu, avšak upozorňuji, že co si děti zabalí, to si povezou v lodi po celou dobu. Barely si děti zajišťují sami.

V případě dotazů volejte na 723 186 972 „Florenc“