Latrýnová evoluce, revoluce nebo restaurace?

Nové záchody„Shit happens…!“, se již objevuje v jednom celosvětově známém filmu – Forrest Gump. S něčím podobným se setkala i partička dobrodruhů, která vyrazila vstříc nebezpečenství…

Píše se 23. června, léta Páně 2012, sobota. Tábořiště poutníků, Dobrá voda u Jedlé. Latrýny! Jak strašné! 6 míst, jedna budka, prkénka se prohýbají, deska se propadá. Třeba něco udělati! Slunda, Adam, Jouda, Vočko – latrýnová četa. Smišík, Kamil, Pavel – umývárky do toho! Kladivo, hřebík, pila, vrrrmmmmmm.

Přenosné, OSB, nové, už se nesou. Nahrazují původní. A střecha taky dolů! Bordel! Vrrrrrrmmmmm… Pila vrčí, umývárky frčí. Latě, Vočko, Adam, bác – nová střecha tam jde snáz. A ondulín též. A nezapomeň na eben, ať vydrží přes leden.

Zkrátka a dobře – co tím chtěl autor říci? Ve složení Slunda, Adam, Jouda, Vočko, Smišík, Pavel a Kamil se nám podařilo rekonstruovat latrýnu, aby se nepropadala a dalo se na ní lépe sedět a umožnila tak lepší vyprazdňování. A vydržela další pětiletku 🙂 V neposlední řadě se klukům (Smišík, Pavel, Kamil) podařilo pokročit s prací na umývárkách.

Všem zúčastněným tímto děkuji.